Společnost

Společnost MAIK spol., s.r.o. byla založena v roce 1993 v Uherském Hradišti. 


Naše společnost působí v oblasti kovovýroby a zámečnictví na trhu více než 20 let. Zaměřujeme se především na stavební a průmyslové zakázkové zámečnictví spojené s výrobou potrubních systémů, včetně vzduchových a tlakových potrubí. Dále také kovových konstrukcí, nádrží, sil, zábradlí, mříží, podstavců, schodišť, plošin, sloupů, sloupků, kovového nábytku.

 

Provádíme všechny služby klasického zámečnictví tj. opracování kovových materiálů od plechů přes profilované železo až k tyčovinám. Tyto materiály stříháme, řežeme, brousíme, ohýbáme a montujeme dle požadavků zákazníků. Zajišťujeme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků jako jsou antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry jak venkovní tak i interiérové.

 

Na základě požadavků zákazníka vypracujeme cenovou nabídku na výrobu a dodání požadovaných produktů. Protože si zakládáme na vysoké kvalitě technického řešení výrobků a jednoznačném splnění Vašich požadavků, vyrábíme pomocí nejmodernějších konstrukčních a výrobních technologií pro přípravu, svařování a povrchovou úpravu produktů. Ty se pak vyznačují pevnou mechanickou stavbou, zpracováním  kvalitních součástí a vysokou spolehlivostí.

 

Mezi naše zákazníky patří firmy z oblasti automobilového, strojírenského, plastikářského, elektrotechnického, papírenského, gumárenského, potravinářského, chemického, zemědělského či stavebního průmyslu. Naše společnost neustále hledá nová řešení a sleduje moderní trendy v oboru.

 

V naší výrobní hale v Hodoníně disponujeme všemi potřebnými technologiemi a stroji k výrobě. Mimo jiné mostovým jeřábem o nosnosti 8000 kg.

Mezi naše hlavní výrobní technologie patří zakružování plechů a profilů, ohranování a ohýbání plechů, střihání plechů, vrtání a řezání a svařovací technika.